Beschrijving
Speciaal voor de Playdifferently Model 1.4 DJ-mixer is deze Decksaver een op maat gemaakte, stevige, nauwsluitende stofkap ter bescherming tijdens transport of wanneer je de mixer niet in gebruik hebt. Zo bescherm je de mixer tegen stof, vocht en stootschade.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Playdifferently Model 1.4 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 380 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 45,0 x 30,0 x 4,0 cm |
- afmetingen: 25.4 x 36.5 x 4.8 cm
- gewicht: 0.9 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,380 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 30 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Playdifferently Model 1.4
€ 45,00
Beschikbaar via nabestelling










