Beschrijving
Met de Decksaver Pioneer XDJ-RR heb je een stofkap die precies doet waar hij voor bedoeld is. De Pioneer XDJ-RR beschermen tegen stof, vuil en lichte schade! Gemaakt van stevig transparante polycarbonaat.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Pioneer XDJ-RR |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | All-in-One DJ-set |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 900 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 72,0 x 45,0 x 4,0 cm |
- Decksaver Pioneer XDJ-RR
- stofkap voor XDJ-RR
- materiaal: polycarbonaat
- kleur: smoked clear
- afmetingen: 62.4 x 39.66 x 4 cm
- gewicht: 0.96 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,900 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 72 × 45 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |








