Beschrijving
Om uw mooie Pioneer DJM-900 NXS2 nou constant met een tasje te beschermen is ook zo wat. Daarom heeft Decksaver een stofkap ontworpen die naadloos op uw mixer past. Zo bent u in stijl beschermd tegen vuil, stof, vloeistoffen, krassen en stoten. De smokey finish van de polycarbonaat kap laat u nog steeds alle knopjes en faders zien terwijl de achterzijde gewoon vrij blijft om uw kabels aan te sluiten.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Pioneer DJM-900NXS2 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 600 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 49,0 x 38,0 x 4,0 cm |
- stevige cover voor Pioneer DJM-900 NXS2 mixer
- beschermt tegen (vloei)stoffen en ander vuil
- materiaal: polycarbonaat
- smokey finish
- zeer solide en flexibel
- transparant, slank ontwerp
- nauwsluitende pasvorm
- afmetingen: 405 x 326 x 78 mm (LxBxH)
- gewicht: 0.7 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,600 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 49 × 38 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Pioneer DJM-900NXS2
Om uw mooie Pioneer DJM-900 NXS2 nou constant met een tasje te beschermen is ook zo wat. Daarom heeft Decksaver een stofkap ontworpen die naadloos op uw mixer past. Zo bent u in stijl beschermd tegen vuil, stof, vloeistoffen, krassen en stoten. De smokey finish van de polycarbonaat kap laat u nog steeds alle knopjes en faders zien terwijl de achterzijde gewoon vrij blijft om uw kabels aan te sluiten.
€ 44,00









