Beschrijving
Zorg ervoor dat je Pioneer DJ DDJ-FLX4 veilig in bewaring staat met deze op maat gemaakte, nauwsluitende stofkap van Decksaver. De kwetsbare knoppen en onderdelen zijn zo beschermt tegen stof, vocht, stoten en krassen.
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur | transparant |
| Speciaal voor merk/type | Pioneer DJ DDJ-FLX4 |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 403 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 57,0 x 27,0 x 4,0 cm |
- afmetingen: 48.6 x 27 x 3.6 cm
- gewicht: 0.45 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,403 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 57 × 27 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |










