Beschrijving
Deze Decksaver stofkap is ontworpen voor de Novation Launchkey 61 MK4 en biedt betrouwbare bescherming voor je MIDI-controller. Gemaakt van ultraduurzaam polycarbonaat in een rookheldere uitvoering, beschermt de stofkap je Launchkey tegen stof, vloeistoffen en onbedoelde impacten. Dankzij het lichte en slanke ontwerp past de kap eenvoudig in je workflow, of je nu in de studio werkt of onderweg bent. De lage profielontwerpen zorgen ervoor dat de kap goed samengaat met verschillende cases en reistasopties. Deze beschermkap biedt een uitstekende manier om je gear in topconditie te houden, zelfs tijdens het transport.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Novation Launchkey 61 MK4 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | toetsinstrument |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 960 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 91,0 x 30,0 x 4,0 cm |
- aantal stuks: 1
- materiaal: rookhelder polycarbonaat
- afmetingen:
- lengte: 26.9 cm
- breedte: 90.2 cm
- hoogte: 3.9 cm
- gewicht: 0.91 kg
- speciaal ontworpen voor de Novation Launchkey 61 MK4
- transparant design
- modelnummer: DS-PC-LK61MK4
- herkomst: verenigd koninkrijk
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,960 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 91 × 30 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Novation Launchkey 61 MK4
Deze Decksaver stofkap is ontworpen voor de Novation Launchkey 61 MK4 en biedt betrouwbare bescherming voor je MIDI-controller. Gemaakt van ultraduurzaam polycarbonaat in een rookheldere uitvoering, beschermt de stofkap je Launchkey tegen stof, vloeistoffen en onbedoelde impacten. Dankzij het lichte en slanke ontwerp past de kap eenvoudig in je workflow, of je nu in de studio werkt of onderweg bent. De lage profielontwerpen zorgen ervoor dat de kap goed samengaat met verschillende cases en reistasopties. Deze beschermkap biedt een uitstekende manier om je gear in topconditie te houden, zelfs tijdens het transport.
€ 84,00










