Beschrijving
Deze Decksaver stofkap is speciaal ontworpen voor de Empress Zoia, Reverb en Echosystem pedalen. Gemaakt van hoogwaardig polycarbonaat, biedt de kap bescherming tegen stof, vloeistoffen en onbedoelde stoten, terwijl de kwetsbare schakelaars, knoppen en het scherm veilig blijven. Het slanke ontwerp maakt de kap compatibel met de meeste cases en draagt bij aan een eenvoudige opslag en transport. Met deze Decksaver kun je je instrumenten veilig houden, of je nu in de studio werkt, op het podium staat of onderweg bent.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Empress Effects Zoia |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | effect |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 110 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 30,0 x 10,5 x 4,5 cm |
- geschikt voor: Empress Zoia, Empress Reverb, Empress Echosystem
- materiaal: polycarbonaat (smoked-clear)
- gewicht: 0,8 kg
- afmetingen:
- lengte: 10 cm
- breedte: 18 cm
- hoogte: 4 cm
- artikelnummer: DS-PC-ECHOZOIAREVERB
- kleur: transparant smoked
- bescherming tegen: stof, vloeistoffen, schokken
- afmetingen compatibiliteit: past over de Empress Zoia, Reverb en Echosystem
- geproduceerd in het Verenigd Koninkrijk
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,110 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 10,5 × 4,5 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Empress Effects Zoia, Echosystem, Reverb
Deze Decksaver stofkap is speciaal ontworpen voor de Empress Zoia, Reverb en Echosystem pedalen. Gemaakt van hoogwaardig polycarbonaat, biedt de kap bescherming tegen stof, vloeistoffen en onbedoelde stoten, terwijl de kwetsbare schakelaars, knoppen en het scherm veilig blijven. Het slanke ontwerp maakt de kap compatibel met de meeste cases en draagt bij aan een eenvoudige opslag en transport. Met deze Decksaver kun je je instrumenten veilig houden, of je nu in de studio werkt, op het podium staat of onderweg bent.
€ 26,00










