Beschrijving
Geef stofdeeltjes, je verharende kat, je verenlatende parkiet, en de vettige vingers van je kleine neefje geen kans. De Alphatheta DDJ-GRV6 is daar veel te mooi voor. Als je ‘m op een makkelijke manier wat extra bescherming wilt geven, dan kies je deze stofkap van Decksaver.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | AlphaTheta DDJ-GRV6 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | All-in-One DJ-set |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 85,0 x 44,5 x 4,0 cm |
Extra informatie
| Gewicht | 1,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 85 × 44,5 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor ALPHATHETA DDJ-GRV6
€ 66,00
Beschikbaar via nabestelling











