Beschrijving
Met de Decksaver XONE:96 cover voorzie je de kwetsbare onderdelen van de gelijknamige Allen & Heath mixer van uitstekende bescherming. Deze stofkap is transparant en vervaardigd uit uitermate stevig polycarbonaat. Zo houdt je stof, vuil en dergelijke onwenselijkheden van de knoppen!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Allen & Heath Xone:96 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 47,5 x 37,0 x 4,0 cm |
- Decksaver Allen & Heath XONE:96 Cover
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen: 39.5 x 34.2 x 3.5 cm
- gewicht: 0.6 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 47,5 × 37 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Allen & Heath Xone:96
€ 44,00










