Beschrijving
Sinds hun ontstaan in 2008 is Decksaver inmiddels een vertrouwde naam geworden onder club DJ’s en ander muzikanten. In slaapkamers, studio’s en clubs over de hele wereld zijn producten te vinden van deze fabrikant. Decksaver maakt stofkappen van hoge kwaliteit die worden vervaardigd uit doorzichtig polycarbonaat. Ze bieden een uitstekende bescherming tegen stof en ander vuil.
Naast covers voor DJ mixers, spelers, controllers en draaitafels, maakt Decksaver onder de naam Decksaver Pro, stofkappen voor professionele audio-apparatuur zoals digitale mixers. Deze op maat gemaakte stofkap voor de QU-16 van Allen & Heath biedt uitstekende bescherming, zelfs tijdens het vervoer. Deze Decksaver Pro is namelijk ontworpen om in een flightcase te kunnen schuiven, zodat hij altijd de faders en knoppen beschermt. Wanneer u uw kostbare apparatuur op deze wijze beschermd wordt de levensduur ervan flink verlengd.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Allen & Heath QU-16 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 56,5 x 51,0 x 4,5 cm |
- stofkap
- voor: Allen & Heath QU-16
- kleur: transparant/smoked
- materiaal: polycarbonaat
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56,5 × 51 × 4,5 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver stofkap voor Allen & Heath Qu-16
Sinds hun ontstaan in 2008 is Decksaver inmiddels een vertrouwde naam geworden onder club DJ’s en ander muzikanten. In slaapkamers, studio’s en clubs over de hele wereld zijn producten te vinden van deze fabrikant. Decksaver maakt stofkappen van hoge kwaliteit die worden vervaardigd uit doorzichtig polycarbonaat. Ze bieden een uitstekende bescherming tegen stof en ander vuil.
€ 69,00











