Beschrijving
Beschik je over een Roland Aira VT-4 effect waar je vaak mee onderweg bent, of staat het apparaat regelmatig stof te vangen? Met de Decksaver Roland Aira VT-4 bescherm je je hardware tegen ongelukkige stootschade, stof en vuil, vloeistoffen en dergelijke onwenselijkheden. Het gaat om een op maat gegoten, kunststof stofkap die dankzij een nauwsluitende fit gemakkelijk gecombineerd kan worden met een flightbag of flightcase ter extra bescherming!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Roland Aira VT-4 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | effect |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 29,6 x 23,9 x 2,8 cm |
- Decksaver stofkap voor: Roland VT-4
- materiaal: polycarbonaat
- finish: Smoked Clear
- afmetingen: 18 x 13.4 x 3.1 cm
- gewicht: 0.5 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29,6 × 23,9 × 2,8 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Roland Aira VT-4 stofkap
Beschik je over een Roland Aira VT-4 effect waar je vaak mee onderweg bent, of staat het apparaat regelmatig stof te vangen? Met de Decksaver Roland Aira VT-4 bescherm je je hardware tegen ongelukkige stootschade, stof en vuil, vloeistoffen en dergelijke onwenselijkheden. Het gaat om een op maat gegoten, kunststof stofkap die dankzij een nauwsluitende fit gemakkelijk gecombineerd kan worden met een flightbag of flightcase ter extra bescherming!
€ 24,00










