Beschrijving
Met deze Decksaver stofkap bescherm je de Reloop Elite DJ-mixer tegen ongelukkige stootschade, krassen, vocht, stof en dergelijke! De Decksaver is een robuuste, transparante kunststof stofkap met een nauwsluitende pasvorm. Dankzij de nauwe pasvorm is het goed mogelijk om je Reloop Elite hardware inclusief de stofkap in een flightbag of flightcase te vervoeren voor extra bescherming! Ook laat deze Decksaver stofkap genoeg ruimte over voor de aansluitingen, dus wanneer je de Reloop tussen gigs in wilt beschermen zonder de kabels te verwijderen is de stofkap ook prima toe te passen!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Reloop Elite |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 51,6 x 37,6 x 3,9 cm |
- Decksaver stofkap voor: Reloop Elite
- materiaal: polycarbonaat
- finish: Smoked Clear
- afmetingen: 40.7 x 29.6 x 4.4 cm
- gewicht: 0.895 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 51,6 × 37,6 × 3,9 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Reloop Elite stofkap
Met deze Decksaver stofkap bescherm je de Reloop Elite DJ-mixer tegen ongelukkige stootschade, krassen, vocht, stof en dergelijke! De Decksaver is een robuuste, transparante kunststof stofkap met een nauwsluitende pasvorm. Dankzij de nauwe pasvorm is het goed mogelijk om je Reloop Elite hardware inclusief de stofkap in een flightbag of flightcase te vervoeren voor extra bescherming! Ook laat deze Decksaver stofkap genoeg ruimte over voor de aansluitingen, dus wanneer je de Reloop tussen gigs in wilt beschermen zonder de kabels te verwijderen is de stofkap ook prima toe te passen!
€ 43,00
Beschikbaar via nabestelling









