Beschrijving
Uw Digital Jockey 2 MIDI controller verdient natuurlijk de beste bescherming. Wanneer u de controller vervoert, zijn hier stevige en veilige flightcases voor beschikbaar. Maar wanneer u de Digital Jockey 2 even niet gebruikt, staat deze bloot aan het gevaar dat stof heet. Vandaar deze stofkap van Decksaver.
Stof is gevaar nummer één voor uw apparatuur, het is dodelijk voor bijvoorbeeld uw faders en draaiknoppen. Om schade aan uw Reloop Digital Jockey 2 te voorkomen, heeft Decksaver deze stofkap ontwikkeld. De kap is op maat gemaakt voor de MIDI controller en sluit dus naadloos aan. Hierdoor blijft de Digital Jockey 2 te allen tijde goed zichtbaar. Het materiaal dat Decksaver heeft gebruikt is policarbonaat, dat ook wordt gebruikt bij het maken van kogelwerend glas.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Reloop Digital Jockey 2 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 40,0 x 30,0 x 5,0 cm |
- op maat gemaakte stofkap voor Reloop Digital Jockey 2
- gemaakt van polycarbonaat
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,460 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 37,3 × 30 × 3,6 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Reloop Digital Jockey 2 stofkap
Uw Digital Jockey 2 MIDI controller verdient natuurlijk de beste bescherming. Wanneer u de controller vervoert, zijn hier stevige en veilige flightcases voor beschikbaar. Maar wanneer u de Digital Jockey 2 even niet gebruikt, staat deze bloot aan het gevaar dat stof heet. Vandaar deze stofkap van Decksaver.
€ 42,00






