Beschrijving
Uw Rane Sixty Two mixer verdient natuurlijk de optimale bescherming tegen stof, vuil en vocht. Decksaver ontwikkelde daarom deze op maat gemaakt stofkap voor deze DJ-mixer. De fraai vormgegeven stofkap is gemaakt van policarbonaat, een sterke, slagvaste kunststofsoort. De kunststof wordt zelfs gebruikt voor kogelwerend glas.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | RANE Sixty-Two |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 37,0 x 30,0 x 4,0 cm |
- stofkap
- kleur: doorzichtig
- gemaakt van policarbonaat
- past precies op de Rane Sixty Two mixer (TTM-62)
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 30 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Rane Sixty Two stofkap doorzichtig
Uw Rane Sixty Two mixer verdient natuurlijk de optimale bescherming tegen stof, vuil en vocht. Decksaver ontwikkelde daarom deze op maat gemaakt stofkap voor deze DJ-mixer. De fraai vormgegeven stofkap is gemaakt van policarbonaat, een sterke, slagvaste kunststofsoort. De kunststof wordt zelfs gebruikt voor kogelwerend glas.
€ 44,00
Beschikbaar via nabestelling









