Beschrijving
Bescherm je professionele Dave Smith Instruments Prophet Rev2 module onderweg en in standby, met de Decksaver Prophet Rev2! Geschikt voor zowel de 8-Voice als 16-Voice module beschermt deze dust cover tegen stof, krassen, vuil, vocht en dergelijke onwenselijkheden. De Decksaver Prophet Rev2 is uit gegoten polycarbonaat vervaardigd en beschermt de kwetsbare knoppen van je synthesizer wanneer deze niet in gebruik zijn. De stofkap laat de aansluitingen op de achterzijde van de synth open zodat je die kan laten zitten wanneer je de stofkap wilt gebruiken.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Prophet Rev2 module |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | desktop-synth / drumcomputer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 55,0 x 30,0 x 4,0 cm |
- Decksaver stofkap voor: Dave Smith Instruments Prophet Rev2 modules
- materiaal: polycarbonaat
- finish: Smoked Clear
- afmetingen: 54 x 20.6 x 3.7 cm
- gewicht: 0.84 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 55 × 30 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Prophet Rev2 module stofkap
Bescherm je professionele Dave Smith Instruments Prophet Rev2 module onderweg en in standby, met de Decksaver Prophet Rev2! Geschikt voor zowel de 8-Voice als 16-Voice module beschermt deze dust cover tegen stof, krassen, vuil, vocht en dergelijke onwenselijkheden. De Decksaver Prophet Rev2 is uit gegoten polycarbonaat vervaardigd en beschermt de kwetsbare knoppen van je synthesizer wanneer deze niet in gebruik zijn. De stofkap laat de aansluitingen op de achterzijde van de synth open zodat je die kan laten zitten wanneer je de stofkap wilt gebruiken.
€ 58,00










