Beschrijving
De Decksaver Polyend Medusa is geschikt ter bescherming van de gelijknamige synthesizer, de Polyend Dreadbox Medusa. Deze stofkap beschermt de bovenzijde van deze synthesizer tegen stof, vuil, stootschade en meer. De Decksaver stofkap kan prima gecombineerd worden met een ruime flightcase of rugtas dankzij de nauwsluitende vorm voor optimale bescherming tijdens transport.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Polyend Medusa |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | desktop-synth / drumcomputer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 455 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 49,6 x 21,1 x 3,8 cm |
- Decksaver stofkap
- geschikt voor:
- Polyend Medusa
- kleur: semi-transparant
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen (BxDxH): 49.6 x 21.1 x 3.8 cm
- gewicht: 0.455 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,455 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 49,6 × 21,1 × 3,8 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Polyend Medusa Cover
De Decksaver Polyend Medusa is geschikt ter bescherming van de gelijknamige synthesizer, de Polyend Dreadbox Medusa. Deze stofkap beschermt de bovenzijde van deze synthesizer tegen stof, vuil, stootschade en meer. De Decksaver stofkap kan prima gecombineerd worden met een ruime flightcase of rugtas dankzij de nauwsluitende vorm voor optimale bescherming tijdens transport.
€ 49,00











