Beschrijving
Wilt u de levensduur van de knopjes en faders van uw mengpaneel aanzienlijk verhogen, dan is een stofkap ten zeerste aan te raden. Decksaver maakt stofkappen op maat speciaal voor alle populaire controllers en mixers. De kappen zijn gefabriceerd uit Polycarbonaat, een hoogwaardig vormvast kunststof. De kap sluit uw mixer goed af waardoor stof geen kans krijgt om binnen te dringen.
Het oog wil ook wat: de stofkap is licht zwart gekleurd voor een fraaie uitstraling. U kunt de faders en knoppen echter nog steeds goed zien door de kap heen. De hoeken zijn afgerond en er zijn uitsparingen ingebouwd zodat u de kap eenvoudig van het paneel kunt tillen. Deze stofkap is niet alleen zeer functioneel, het zorgt er ook voor dat uw set er goed uitziet wanneer u de mixer niet gebruikt. Deze Decksaver-kap past perfect op zowel de Pioneer DJM-900 als de DJM-900 SRT.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Pioneer DJM-900 Nexus |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 40,0 x 33,5 x 4,0 cm |
- Decksaver stofkap
- gemaakt van Polycarbonaat hoogste kwaliteit kunststof
- speciaal op maat gemaakt voor de Pioneer DJM-900 Nexus
- past ook op de Pioneer DJM-900 SRT
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 33,5 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Pioneer DJM-900 Nexus stofkap
Wilt u de levensduur van de knopjes en faders van uw mengpaneel aanzienlijk verhogen, dan is een stofkap ten zeerste aan te raden. Decksaver maakt stofkappen op maat speciaal voor alle populaire controllers en mixers. De kappen zijn gefabriceerd uit Polycarbonaat, een hoogwaardig vormvast kunststof. De kap sluit uw mixer goed af waardoor stof geen kans krijgt om binnen te dringen.
€ 42,00






