Beschrijving
Uw dure apparatuur verdient natuurlijk de beste bescherming. U moet er toch niet aan denken dat uw dure CDJ 2000 schade oploopt door bijvoorbeeld stof? Vandaar dat Decksaver deze stofkap heeft ontwikkeld, die precies past op de Pioneer CDJ-2000 en CDJ-2000 Nexus.
De stofkap is gemaakt van policarbonaat, wat te boek staat als het sterkste kunststof ter wereld. Het materiaal wordt zelfs gebruikt als bestandsdeel in kogelwerend glas. Naast praktisch is deze stofkap ook nog eens fraai vormgegeven.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Pioneer DJ CDJ-2000, Pioneer DJ CDJ-2000NXS |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | CD/Media-speler |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 700 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 50,0 x 36,0 x 6,0 cm |
- stofkap
- kleur: doorzichtig
- gemaakt van policarbonaat
- past precies op de CDJ 2000 en CDJ-2000 Nexus
Extra informatie
| Gewicht | 0,700 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 36 × 6 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Pioneer DJ CDJ 2000 (NXS) stofkap
€ 42,00








