Beschrijving
Wilt u de levensduur van uw Numark V7 aanzienlijk verhogen, dan is een stofkap ten zeerste aan te raden. Decksaver maakt stofkappen op maat voor alle populaire controllers, mixers en draaitafels De kappen zijn gefabriceerd uit Polycarbonaat, een hoogwaardig vormvast kunststof. De kap sluit uw controller goed af waardoor stof geen kans krijgt om binnen te dringen.
Het oog wil ook wat: de stofkap is licht zwart gekleurd voor een fraaie uitstraling. U kunt de apparatuur echter nog steeds goed zien door de kap heen. De hoeken zijn afgerond en er zijn uitsparingen ingebouwd zodat u de kap eenvoudig van het paneel kunt tillen. Deze stofkap is niet alleen zeer functioneel, het zorgt er ook voor dat uw controller er goed uitziet waneer deze niet gebruikt wordt.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Numark V7 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 40,0 x 35,0 x 5,0 cm |
- Decksaver stofkap
- gemaakt van Polycarbonaat hoogste kwaliteit kunststof
- speciaal op maat gemaakt voor de Numark V7
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,430 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36,4 × 32,6 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Numark V7 stofkap
Wilt u de levensduur van uw Numark V7 aanzienlijk verhogen, dan is een stofkap ten zeerste aan te raden. Decksaver maakt stofkappen op maat voor alle populaire controllers, mixers en draaitafels De kappen zijn gefabriceerd uit Polycarbonaat, een hoogwaardig vormvast kunststof. De kap sluit uw controller goed af waardoor stof geen kans krijgt om binnen te dringen.
€ 49,00







