Beschrijving
Deze Decksaver stofkap past nauwsluitend op een Moog Mother 32- of DFAM-synthesizer! Het gaat om een transparante stofkap dat de ultieme bescherming biedt tegen stof, vloeistof en stoten. Een ideale accessoire voor tijdens transport, of om je hardware te beschermen tussen gigs in. De cover biedt 50 mm ruimte voor patch kabels, zodat je deze op hun plek kan laten tijdens het gebruiken van de Decksaver stofkap.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Moog DFAM, Moog Mother 32 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | desktop-synth / drumcomputer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 45,0 x 22,0 x 7,0 cm |
- Decksaver stofkap voor: Moog Mother 32 & Moog DFAM
- materiaal: polycarbonaat
- finish: Smoked Clear
- afmetingen: 33.3 x 14.2 x 6.4 cm
- gewicht: 0.253 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 22 × 7 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Moog Mother 32 & DFAM stofkap
Deze Decksaver stofkap past nauwsluitend op een Moog Mother 32- of DFAM-synthesizer! Het gaat om een transparante stofkap dat de ultieme bescherming biedt tegen stof, vloeistof en stoten. Een ideale accessoire voor tijdens transport, of om je hardware te beschermen tussen gigs in. De cover biedt 50 mm ruimte voor patch kabels, zodat je deze op hun plek kan laten tijdens het gebruiken van de Decksaver stofkap.
€ 49,00













