Beschrijving
Om de Mackie 1604VLZ4 mixer te beschermen tegen stof heeft Decksaver een speciale stofkap ontworpen. Deze sluit precies aan op de mixer en is gemaakt van polycarbonaat. Polycarbonaat is een dik, stevig en transparant materiaal. De Mackie 1604VLZ4 heeft veel openingen waar stof tussen kan gaan zitten, maar niet wanneer deze Decksaver stofkap de mixer afsluit. Of u de mixer nu thuis gebruikt of meeneemt onderweg, met deze stofkap kan er niks gebeuren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Mackie 1604VLZ4 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 200 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 53,0 x 50,0 x 3,0 cm |
- Decksaver stofkap
- gemaakt van polycarbonaat, hoge kwaliteit kunststof
- op maat gemaakt voor de Mackie 1604VLZ4
- kleur: transparant, donkere tint
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,200 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 50 × 3 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Mackie 1604VLZ4 stofkap
Om de Mackie 1604VLZ4 mixer te beschermen tegen stof heeft Decksaver een speciale stofkap ontworpen. Deze sluit precies aan op de mixer en is gemaakt van polycarbonaat. Polycarbonaat is een dik, stevig en transparant materiaal. De Mackie 1604VLZ4 heeft veel openingen waar stof tussen kan gaan zitten, maar niet wanneer deze Decksaver stofkap de mixer afsluit. Of u de mixer nu thuis gebruikt of meeneemt onderweg, met deze stofkap kan er niks gebeuren.
€ 71,00









