Beschrijving
Ook voor de Arturia Keystep 37 is er een op maat gemaakte Decksaver-stofkap. Deze Light Edition biedt uitstekende bescherming voor een voordelige prijs! Deze stofkap beschermt de kwetsbare knoppen en toetsen van je MIDI keyboard tegen vuil, stof, vocht, stoten en krassen. Het lage profiel van de Decksaver biedt de mogelijkheid om de stofkap te combineren met de meeste flightcases of flightbags om zo de ultieme bescherming voor je Keystep 37 te bieden tijdens transport.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Arturia Keystep 37 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | toetsinstrument |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 55,5 x 30,0 x 3,0 cm |
- Decksaver LE stofkap
- geschikt voor:
- Arturia Keystep 37
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen (BxDxH): 55.4 x 15.1 x 3 cm
- gewicht: 0.68 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 55,4 × 30 × 3 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver LE stofkap voor Arturia Keystep 37
Ook voor de Arturia Keystep 37 is er een op maat gemaakte Decksaver-stofkap. Deze Light Edition biedt uitstekende bescherming voor een voordelige prijs! Deze stofkap beschermt de kwetsbare knoppen en toetsen van je MIDI keyboard tegen vuil, stof, vocht, stoten en krassen. Het lage profiel van de Decksaver biedt de mogelijkheid om de stofkap te combineren met de meeste flightcases of flightbags om zo de ultieme bescherming voor je Keystep 37 te bieden tijdens transport.
€ 33,00











