Beschrijving
Decksaver heeft voor zowat iederen wel een mooie stofkap beschikbaar, ook voor bezitters van de geweldige Reloop Mixtour Pro. Zo’n stofkap houdt stofdeeltjes, vocht en stootjes op afstand, waardoor de Mixtour een stuk langer in topconditie blijft. Het zijn vooral de bewegende delen (faders, draaiknoppen) waar stofdeeltjes zich onder ophopen, en dat wil je echt niet. Kortom: doen!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Reloop Mixtour Pro |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 195 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 37,0 x 23,0 x 4,0 cm |
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,195 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 23 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver cover voor Reloop Mixtour Pro
Decksaver heeft voor zowat iederen wel een mooie stofkap beschikbaar, ook voor bezitters van de geweldige Reloop Mixtour Pro. Zo’n stofkap houdt stofdeeltjes, vocht en stootjes op afstand, waardoor de Mixtour een stuk langer in topconditie blijft. Het zijn vooral de bewegende delen (faders, draaiknoppen) waar stofdeeltjes zich onder ophopen, en dat wil je echt niet. Kortom: doen!
€ 33,00










