Beschrijving
Om de Behringer TD-3 analoge synthesizer extra te kunnen beschermen is een degelijke stofkap een vereiste. Deze Decksaver betreft een oerstevige stofkap vervaardigd uit polycarbonaat. Zo hoef je niet langer te vrezen dat vocht, vuil en ongelukkige stootschade de gevoelige controls en aansluitingen op de TD-3 aantasten. Ideaal voor extra bescherming tijdens transport in combinatie met een flightbag/case, of wanneer je de TD-3 in bewaring hebt staan.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Behringer TD-3 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | desktop-synth / drumcomputer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 37,0 x 16,5 x 4,0 cm |
- Decksaver stofkap
- geschikt voor:
- Behringer TD-3 BK,
- Behringer TD-3 AM,
- Behringer TD-3 SR
- kleur: semi-transparant
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen (BxDxH): 31 x 16.6 x 3.7 cm
- gewicht: 0.27 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 16,5 × 4 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Behringer TD-3 & RD-6 Cover
Om de Behringer TD-3 analoge synthesizer extra te kunnen beschermen is een degelijke stofkap een vereiste. Deze Decksaver betreft een oerstevige stofkap vervaardigd uit polycarbonaat. Zo hoef je niet langer te vrezen dat vocht, vuil en ongelukkige stootschade de gevoelige controls en aansluitingen op de TD-3 aantasten. Ideaal voor extra bescherming tijdens transport in combinatie met een flightbag/case, of wanneer je de TD-3 in bewaring hebt staan.
€ 33,00











