Beschrijving
Voor de Behringer Model-D analoge synthesizer betreft deze Decksaver een op maat gemaakte, transparante stofkap die is vervaardigd uit oerstevig polycarbonaat. De semi-transparante finish biedt een stijlvolle look die niet wegneemt van je Behringer synth. Met deze stofkap biedt je extra bescherming voor de Model-D tijdens transport of wanneer je hem even niet gebruikt. De stofkap beschermt dan tegen vocht, vuil en stootschade.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Behringer Model-D |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | desktop-synth / drumcomputer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 45,0 x 15,0 x 10,0 cm |
- Decksaver stofkap
- geschikt voor:
- Behringer Model-D
- kleur: semi-transparant
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen (BxDxH): 38.2 x 14.9 x 6.4 cm
- gewicht: 0.32 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 15 × 10 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Behringer Model-D Cover
Voor de Behringer Model-D analoge synthesizer betreft deze Decksaver een op maat gemaakte, transparante stofkap die is vervaardigd uit oerstevig polycarbonaat. De semi-transparante finish biedt een stijlvolle look die niet wegneemt van je Behringer synth. Met deze stofkap biedt je extra bescherming voor de Model-D tijdens transport of wanneer je hem even niet gebruikt. De stofkap beschermt dan tegen vocht, vuil en stootschade.
€ 47,00











