Beschrijving
Met deze Decksaver stofkap bescherm je de Arturia Microfreak wanneer je deze wilt transporteren of veilig wilt bewaren. Het gaat hier om een transparante, kunststof stofkap die tegen vuil en impactschade beschermt. Deze stofkap is op maat gemaakt voor de Arturia Microfreak.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | Arturia Microfreak |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | toetsinstrument |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 350 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 31,5 x 23,8 x 4,5 cm |
- Decksaver stofkap
- geschikt voor:
- Arturia Microfreak
- kleur: semi-transparant
- materiaal: polycarbonaat
- afmetingen (BxDxH): 31.5 x 23.8 x 4.5 cm
- gewicht: 0.35 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,350 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 31,5 × 23,8 × 4,5 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Arturia Microfreak Cover
€ 33,00












