Beschrijving
De Decksaver cover voor de AlphaTheta Euphonia biedt een uitstekende bescherming voor deze professionele DJ mixer. In een omgeving waar stof, vloeistof en schokken altijd een bedreiging vormen, vormt deze cover een ondoordringbaar schild tegen mogelijke schade.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | AlphaTheta Euphonia |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | mixer |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 630 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 53,0 x 44,5 x 5,0 cm |
- bescherming voor de AlphaTheta Euphonia
- gepatenteerd ontwerp
- beschermt kwetsbare faders en schakelaars tegen stof, vloeistoffen en schokken tijdens transport
- voorzien van soft-fit inserts om houten zijkanten te beschermen
- afmetingen: 44.5 x 33.2 x 5 cm
- gewicht: 0.55 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,630 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 44,5 × 5 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver AlphaTheta Euphonia stofkap
€ 65,00











