Beschrijving
Je hebt de AKAI MPC Live of Touch studio controller aangeschaft om snel tracks te kunnen maken. Maar blootgesteld aan de elementen kan dit wel eens problemen opleveren. Decksaver komt daarom met deze stofkap op de proppen. De polycarbonaat kap past perfect over je controller heen, maar laat daarbij de aansluitingen aan de achterzijde wel vrij zodat je hem gewoon aangesloten kunt laten staan. Zo hebben vuil, stof, vloeistoffen, krassen en stoten er weinig tot geen invloed op. Dankzij de doorzichtige afwerking, kun je je gear wel nog steeds in volle glorie zien.
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur | transparant |
| Speciaal voor merk/type | AKAI MPC Live, AKAI MPC Touch |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 372 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 41,5 x 21,5 x 3,5 cm |
- stevige cover voor AKAI MPC Touch of MPC Live
- beschermt tegen (vloei)stoffen en ander vuil
- materiaal: polycarbonaat
- smokey finish
- zeer solide en flexibel
- transparant, slank ontwerp
- nauwsluitende pasvorm
- gewicht: 0.45 kg
- afmetingen: 255 x 415 x 45 mm (LxBxH)
Extra informatie
| Gewicht | 0,372 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 41,5 × 21,5 × 3,5 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver AKAI MPC Live/Touch stofkap
Je hebt de AKAI MPC Live of Touch studio controller aangeschaft om snel tracks te kunnen maken. Maar blootgesteld aan de elementen kan dit wel eens problemen opleveren. Decksaver komt daarom met deze stofkap op de proppen. De polycarbonaat kap past perfect over je controller heen, maar laat daarbij de aansluitingen aan de achterzijde wel vrij zodat je hem gewoon aangesloten kunt laten staan. Zo hebben vuil, stof, vloeistoffen, krassen en stoten er weinig tot geen invloed op. Dankzij de doorzichtige afwerking, kun je je gear wel nog steeds in volle glorie zien.
€ 44,00
Beschikbaar via nabestelling









