Beschrijving
Ontworpen en op maat gemaakt voor de MK2 versie van Akai’s APC 40 controller. Deze robuuste, uit polycarbonaat vervaardigde stofkap biedt de ultieme bescherming tegen stof en vuil wat anders uw machine zou binnendringen. Deze decksaver is lichtgewicht en erg stevig. Daarnaast is iedere decksaver stofkap precies op maat gemaakt zodat uw kabels netjes op hun plaats kunnen blijven. Ook past hij in een flightcase of controller-tas. Zeer geschikt dus om te vervoeren. Deze APC 40 cover biedt de ultieme bescherming tegen beschadiging en vuil onderweg, thuis, of in de club!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor merk/type | AKAI APC40 MK2 |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Kleur | transparant |
| Gewicht (incl. verpakking) | 400 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 42,6 x 25,6 x 2,6 cm |
- Decksaver stofkap
- gemaakt van polycarbonaat, hoge kwaliteit kunststof
- op maat gemaakt voor de Akai APC 40 MK2
- kleur: transparent, donkere tint
- afmetingen: 426 x 256 x 26 mm
- gewicht: 0.420 kg
Extra informatie
| Gewicht | 0,400 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 42,6 × 25,6 × 2,6 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Akai APC40 MK2 stofkap
Ontworpen en op maat gemaakt voor de MK2 versie van Akai’s APC 40 controller. Deze robuuste, uit polycarbonaat vervaardigde stofkap biedt de ultieme bescherming tegen stof en vuil wat anders uw machine zou binnendringen. Deze decksaver is lichtgewicht en erg stevig. Daarnaast is iedere decksaver stofkap precies op maat gemaakt zodat uw kabels netjes op hun plaats kunnen blijven. Ook past hij in een flightcase of controller-tas. Zeer geschikt dus om te vervoeren. Deze APC 40 cover biedt de ultieme bescherming tegen beschadiging en vuil onderweg, thuis, of in de club!
€ 42,00









