Beschrijving
Deze Decksaver stofkap is speciaal ontwikkeld om uw Ableton Push 2 MIDI-controller te beschermen tegen stof en vuil! De stofkap is vervaardigd uit stevig polycarbonaat; een stevig materiaal waarvan ook veiligheidsbrillen gefabriceerd worden. Omdat de stofkap speciaal voor de Push 2 is ontwikkeld sluit de stofkap de bovenkant van de controller volledig af. Stof, vuil en dergelijke gevaren maken dus geen schijn van kans met de Decksaver Ableton Push 2 stofkap.
| Bescherming voor | DJ/studio-controller |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur | transparant |
| Speciaal voor merk/type | Ableton Push 2 |
| Stofkap / stofhoes | stofkap |
| Universeel model voor | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 490 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 38,0 x 37,0 x 5,0 cm |
- speciaal ontwikkeld voor: Ableton Push 2 MIDI-controller
- Decksaver stofkap
- bescherming tegen stof
- sluit de bovenkant af
- materiaal: polycarbonaat
- doorzichtige uitvoering
Extra informatie
| Gewicht | 0,490 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 38 × 37 × 5 cm |
| Audio Merk | Decksaver |
| Kleur | Kleurloos |
Decksaver Ableton Push 2 stofkap
Deze Decksaver stofkap is speciaal ontwikkeld om uw Ableton Push 2 MIDI-controller te beschermen tegen stof en vuil! De stofkap is vervaardigd uit stevig polycarbonaat; een stevig materiaal waarvan ook veiligheidsbrillen gefabriceerd worden. Omdat de stofkap speciaal voor de Push 2 is ontwikkeld sluit de stofkap de bovenkant van de controller volledig af. Stof, vuil en dergelijke gevaren maken dus geen schijn van kans met de Decksaver Ableton Push 2 stofkap.
€ 41,00










