Beschrijving
Dit is de Crazy Tube Circuits White Whale V2 Remote. Het gaat om een External Dual Footswitch, bedoeld voor het White Whale V2 analoge spring reverb effectpedaal met tremolo van Crazy Tube Circuits. Het gaat hier om een voetschakelaar die dient als oassieve afstandsbediening voor bypass aan/uit optie voor de beide effecten van deze stompbox.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aansluitingen footswitch | Jack 6.3 mm TRS |
| Vaste kabel | nee |
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Aantal schakelaars | 2 |
| Expressiepedaal | nee |
| Type schakelaar(s) | latched |
| Universele footswitch | nee, footswitch voor specifiek product |
| Gewicht (incl. verpakking) | 155 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 11,0 x 6,0 x 5,5 cm |
- Crazy Tube Circuits External Dual Footswitch pedaal
- model: White Whale V2 Remote
- geschikt voor: White Whale V2
- remote bypass control functie voor elke effectsectie
- schakelaars:
- tremolo
- reverb
- aansluiting:
- uitgang: 6.35 mm TRS jack
- land van herkomst: Griekenland
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,155 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11 × 6 × 5,5 cm |
| Audio Merk | Crazy Tube Circuits |
| Kleur | Groen |
| Muziekinstrument Soort | Effectpedalen |
Crazy Tube Circuits White Whale V2 Remote External Dual Footswitch voor White Whale V2
Dit is de Crazy Tube Circuits White Whale V2 Remote. Het gaat om een External Dual Footswitch, bedoeld voor het White Whale V2 analoge spring reverb effectpedaal met tremolo van Crazy Tube Circuits. Het gaat hier om een voetschakelaar die dient als oassieve afstandsbediening voor bypass aan/uit optie voor de beide effecten van deze stompbox.

€ 49,00









