Beschrijving
Blackstar introduceert vol trots deze St. James 100 Head. Deze gitaartop betitelen ze zelf als een baanbrekende innovatie in de wereld van de buizenversterkers. Deze gitaarversterker is het resultaat van jarenlange ontwikkeling om je ongeëvenaarde combinatie van prestatie en lichtgewicht ontwerp te kunnen bieden. Als de lichtste 100-watt buizenversterkertop ter wereld op het moment van zijn release, brengt de St. James 100 traditionele bouwkwaliteit samen met geavanceerde technologie. Door de resulterende unieke eigenschappen onderscheidt deze tube amp zich duidelijk van de meeste andere modellen in zijn klasse.
Zo biedt deze Blackstar versterkertop je al een indrukwekkende flexibiliteit door zijn dubbele configuratie qua eindtrap-buizen. In de eindversterker kom je namelijk zowel 6L6 als EL34 buizen tegen. Hierbij kun je kiezen tussen een 50 Watt modus met 1 van de 2 types buizen of het volledige vermogen van 100 Watt inzetten met allebei deze buistypes. Dit komt nog bovenop een al zeer grote veelzijdigheid van de 4 kanalen (clean, crunch, od1, od2) van deze gitaarversterker. De klankmogelijkheden worden nog eens verder uitgebreid met cut selector met zijn 3 standen, waarmee je de hogere frequenties van het buizengeluid subtiel kunt aanpassen. Zo kun je simpel varieren van strak, eigentijds tot klassieke warm qua je gitaarsounds.
Naast deze diverse opties biedt de St. James 100 Head je ook nog geavanceerde aansluit-mogelijkheden en extra functionaliteit voor zowel live optredens als in de studio. De ingebouwde reactive load en de impulse response gebaseerde CabRig technologie zorgen voor professionele gitaargeluiden bij het rechtstreeks aansluiten op de direct uitgangen. Een schakelbare effectsloop met zijn via de meegeleverde footswitch inschakelbare krachtige soloboost, bieden je nog meer controle over je sounds. Deze lichtgewicht 100W gitaartop van Blackstar kun je dus in ontzettend veel speelscenario’s gebruiken.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type versterker | buizen |
| Vermogen in Watt | 76 – 100 Watt |
| Impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm |
| Gewicht | 10 – 14.9 kg |
| Aantal speakeruitgangen | 3 |
| Aantal kanalen | 4 |
| Type versterkerbuis | 12AX7 (ECC83) |
| Amp-modeling | nee |
| Ingebouwd stemapparaat | nee |
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| Power attenuator | ja |
| Effects loop | ja |
| Aansluitingen | Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out, MIDI, USB |
| Kleur | zwart |
| Gewicht (incl. verpakking) | 13,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 54,0 x 29,0 x 28,0 cm |
- Blackstar gitaarversterker top
- model: St. James 100 Head
- type versterker: buizen
- uitgangsvermogen: 100 Watt
- aantal kanalen: 4 (clean, crunch, od1, od2)
- buizen eindversterker: 2x EL34 / 2x 6L6
- buizen voorversterker: 3x ECC83
- schakelbare / mixbare vermogens-buizenconfiguraties
- kies tussen 2x EL34 of 2x 6L6 in 50-Watt mode
- mix 2x EL34 en 2x 6L6 in 100-Watt mode
- 6 voetschakelbare voicings
- variabele vermogensreductie tot 5% van het volle vermogen
- voetschakelbare tight-modus en instelbare solo boost (+2 tot +6 dB)
- 3-weg cut selector voor finetunen van de hogere, hardere frequenties
- serie- of parallelle effectsloop met effect level schakelaar
- voetschakelbare reverb
- ingebouwde reactieve belasting voor stille opnames en CabRig IR-gebaseerde luidsprekersimulator
- USB audio-uitgang en XLR D.I. uitgang voor naadloze integratie in live en studio omgevingen
- MIDI-compatibel
- prachtige boetiek look inclusief verlicht logo
- regelaars:
- power
- master
- 2x reverb
- 2x presence
- 2x treble
- 2x middle
- 2x bass
- 4x volume
- 3x gain
- bright
- schakelaars:
- power
- standby
- output
- tight
- boost
- od 2 / od 1
- crunch / clean
- solo
- effects loop level
- effect loop series / parallel
- cabrig
- cut
- aansluitingen:
- 6.35 mm mono-jack input
- 6.35 mm mono-jack send
- 6.35 mm mono-jack return
- 6.35 mm jack 2-way footswitch
- 6-way footswitch
- XLR cabrig output, balanced
- 6.35 mm cabrig output, line out / phones
- MIDI IN
- MIDI THRU
- USB
- logo power
- 3x 6.35 mm jack speaker output (1x 16 Ohm / 1x 8 Ohm / 2x 16 Ohm)
- meegeleverd: 6-way footswitch
- afmetingen: 49.5 x 24.1 x 22.8 cm
- gewicht: 10.1 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 54 × 29 × 28 cm |
| Audio Merk | Blackstar |
| Kleur | Grijs |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarversterker |
Blackstar St. James 100 Head 100 Watt buizenversterker top
Blackstar introduceert vol trots deze St. James 100 Head. Deze gitaartop betitelen ze zelf als een baanbrekende innovatie in de wereld van de buizenversterkers. Deze gitaarversterker is het resultaat van jarenlange ontwikkeling om je ongeëvenaarde combinatie van prestatie en lichtgewicht ontwerp te kunnen bieden. Als de lichtste 100-watt buizenversterkertop ter wereld op het moment van zijn release, brengt de St. James 100 traditionele bouwkwaliteit samen met geavanceerde technologie. Door de resulterende unieke eigenschappen onderscheidt deze tube amp zich duidelijk van de meeste andere modellen in zijn klasse.
€ 1.999,00





















