Beschrijving
- Fijn bewerkt houtwerk en een sobere, trendy afwerking
- Betrouwbaar, 2-weg full range, diep en dynamisch
- Breed assortiment voor alle soorten installaties, van achtergrondmuziek tot krachtiger geluid
- Optionele SUPSL-ophangbeugels
- Aansluiting via speakON en Eurobloc connector
- Integraal multiplex rooster
- Ophang inserts aan de achterzijde en boven / onder voor horizontale of verticale montage
- Compatibel met VESA 100×100
- Compatibel met X/Y-draaibare muurbeugels om de luidspreker verticaal te plaatsen
TECHNISCHE SPECIFICATIES
- Passieve installatie luidspreker 1 x 6″ + 1 x 1″ bij 8 Ohm
- Meerlagige kast afgewerkt met matwitte polyurea verf
- Vermogen: 120 W RMS
- Gevoeligheid: 90 dB 1 W/1 m
- Spreiding HxV (- 6 dB): 110° x 50°
- Afmetingen: 375 x 221 x 210 mm
| Algemeen : Afmetingen (cm) | 37.5(H) x 22.1 x 21 |
|---|---|
| Algemeen : Gewicht (kg) | 7 |
| Algemeen : Kleur | wit |
| Algemeen : Bevestiging | M8 |
| Algemeen : IP rating | indoor |
| Audio : maximale spl (dB) | 117 |
| Audio : frequentie bereik | 85 Hz – 20000 Hz (-10 dB), 90 Hz– 18000 Hz (-3 dB) |
| Aansluiting : ingang | speakon, Eurobloc |
| Aansluiting : uitgang | speakon |
| Merk | AUDIOPHONY |
| EANCode | 3662009028019 |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 22 × 21 cm |
| Actief of Passief | Passief |
| Audio Merk | Audiophony |
| Kleur | Wit |
AUDIOPHONY Sline106W
Fijn bewerkt houtwerk en een sobere, trendy afwerking Betrouwbaar, 2-weg full range, diep en dynamisch Aansluiting via speakON en Eurobloc connector
€ 189,00






