Beschrijving
Actieve luidspreker 12″ + 1,35″ – 1500W RMS met DSP, Bluetooth TWS en mobiele toepassing (CARBONcontrol)
- Hoorn met uitgebreide dispersiecontrolezone
- 1,35″ compressiedriver met polymeermembraan. HF-geluid is veel helderder en transparanter dan met tweeters met titaniummembraan.
- Stikstof-geïnjecteerde spuitgegoten kunststof behuizing voor meer stevigheid en duurzaamheid: de sterkte van de behuizing is met 20% toegenomen, wat ook de audioprestaties verbetert.
- Lichtgewicht, klasse D-versterkermodule zonder ventilator met een vermogensreserve van 1000 W + 500 W RMS
- 2 Line/Mic-ingangen met automatische Line/Mic-schakelaar + BT TWS
- 1 LINK-uitgang
- Krachtige DSP met 2,4″ kleurenscherm
- 4-kanaals bedieningstoepassing met setup, PEQ, scène, positie, vertraging
- Geïntegreerde DSP met toegang tot functies
Master:
- Modi (Normaal, Live, Club, Spraak), Positie (Foot, Monitor, Stand)
- Vertraging, HPF, Ducking met aanpassing van bron, drempel, demping en releasetijd
Invoer per kanaal:
- Equalizer, Treble, Bass, Presets (Live, Vocal, Custom)
Uitvoermodus:
- Mix of link
- TWS-streaming en de toepassing activeren
Overige:
- Schermverlichting
- Beheer LED vooraan (begrenzen, aan, uit)
- Firmwareversie
- Fabrieksinstellingen herstellen
TECHNISCHE SPECIFICATIES
Versterking:
- Klasse D 1000 W RMS / 2 Ohm voor lage tonen
- Klasse D 500 W RMS / 4 Ohm voor hoge frequenties
Totaal versterkervermogen:
- 1500 W RMS / 3000 W max
Voeding:
- 220-240V AC 50 Hz schakelende SMPS
- Seetronic netsnoer (1,80 m)
Spreiding H x V:
- 90° x 70°
Woofer:
- 12 inch
- 2,5-inch spreekspoel
- Magneet 49,8 oz
- 2 Ohm – 500 W AES / 1000 W Prog
Tweeter:
- 1,35-inch hoogpolymeer driver
- 4 Ohm – 50 W AES
Ingangen:
- 2 lijningangen op XLR/JACK COMBO met automatische Line/Mic-schakelaar
- 1 Bluetooth-ingang
Uitgang:
- 1 lijnuitgang op XLR + Bluetooth TWS
Instellingen:
- Ingangsvolume
- DSP met meerdere instellingen (Positie, Modus, Equalizer, LED, Reset, Info)
Bescherming:
- Kortsluit-, thermische en begrenzerbeveiliging
Constructie en fittings:
- Kunststof behuizing met stikstofinjectie
- Geïntegreerd metalen rooster
- LED Power/Clip op voorkant
- 3 handgrepen aan zijkant, bovenkant en onderkant
- 3 M10 inzetstukken
- Voetplaat van 36 mm
- 6 rubberen pads, 4 onderkant + 2 zijkanten
| Algemeen : Afmetingen (cm) | 36 x 35.3 x 62.8(H) |
|---|---|
| Algemeen : Gewicht (kg) | 17 |
| Algemeen : Energie label | Nee |
| Algemeen : Kleur | zwart |
| Algemeen : IP rating | indoor |
| Audio : maximale spl (dB) | 130 |
| Audio : frequentie bereik | 50 Hz – 20000 Hz |
| Audio : functies | DSP |
| Aansluiting : ingang | bluetooth |
| Merk | AUDIOPHONY |
| EANCode | 3662009027845 |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 17 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 35 × 62 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | Audiophony |
| Bluetooth | Ja |
| Kleur | Zwart |
AUDIOPHONY CARBON12A 1500W RMS met DSP
- 1,35″ compressiedriver met polymeermembraan. HF-geluid is veel helderder en transparanter dan met tweeters met titaniummembraan.
€ 430,00












