Beschrijving
Audio-Technica combineert uitzonderlijk ruisarme condensatorelementen met een groot membraan met een shotgun-ontwerp voor een zeer strakke richtingskarakteristiek, perfect voor geluidsopnames over lange afstanden. Met een lengte van 56,8 cm zijn de directionele BP28L shotgun-microfoons speciaal ontworpen voor toepassingen in de broadcast-, film-, televisie-, buiten- en theaterwereld. De BP28L is bijzonder geschikt voor geluidsopnames over lange afstanden in de film- of theaterwereld, heeft een zeer laag ruisniveau (3 dB) en een transformatorgekoppelde uitgang zorgt voor een vloeiende geluidskarakteristiek. De microfoon biedt een extreem hoge gevoeligheid (-23 dBV), een breed dynamisch bereik (135 dB) en een hoge SPL-capaciteit (138 dB). Het gepatenteerde akoestische poortontwerp behoudt de directionaliteit over het gehele frequentiebereik.
Het condensatorelement met groot membraan en de geoptimaliseerde schakeling zorgen voor een uitzonderlijk lage ruisprestatie – ideaal voor film-/tv-productie en broadcasttoepassingen.
Totale lengte van 567,9 mm met een extreem smal, zeer gericht opnamepatroon.
Transformatorgekoppelde uitgang zorgt voor een vloeiend geluidskarakter.
Extreem hoge gevoeligheid (-23 dBV), breed dynamisch bereik (135 dB) en hoge SPL-capaciteit (138 dB).
Vlakke frequentierespons voor nauwkeurige geluidsweergave.
Robuuste behuizing van lichtgewicht, constructie-aluminiumlegering.
Schakelbaar 80 Hz hoogdoorlaatfilter en 10 dB pad.
Gepatenteerd akoestisch poortontwerp behoudt de directionaliteit over het gehele frequentiebereik.
| Element | Fixed-charge back plate, permanently polarized condenser |
|---|---|
| Polair patroon | Line directional |
| Frequentierespons | 20-20,000 Hz |
| Lage frequentie roll-off | 80 Hz, 18 dB/octave |
| Gevoeligheid open circuit | -23 dB(70.8 mV) (0 dB=1 V/Pa, 1 kHz) |
| Maximaal geluidingangsniveau | 138 dB SPL (1 kHz at 1% THD), 148 dB SPL (When pad is on.) |
| Ruis | 3 dB SPL (A-weighted) |
| Dynamisch bereik | 135 dB (1 kHz at Max SPL) |
| Signaal-ruisverhouding | 91 dB (1 kHz at 1 Pa, A-weighted) |
| Vereisten fantoomvoeding | 11- 52 V DC, 3.4 mA |
| Schakelaars | Low cut: on/off, Pad: on/off |
| Gewicht | 313 g |
| Afmetingen | 567.9 mm long, 28.0 mm maximum body diameter |
| Uitgangsconnector | Integral 3-pin XLR-M type |
| Meegeleverde accessoires | Windscreen (AT8169), holder (AT8470), stand adapter (3/8”-5/8”), carry case |
| Audio-Technica casetype | SG7 |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,313 kg |
|---|---|
| Audio Merk | Audio Technica |
| Kleur | Zwart |
Audio Technica BP28L Lijn + Gradiënt Grootmembraan Condensator Microfoon
Audio-Technica combineert uitzonderlijk ruisarme condensatorelementen met een groot membraan met een shotgun-ontwerp voor een zeer strakke richtingskarakteristiek, perfect voor geluidsopnames over lange afstanden. Met een lengte van 56,8 cm zijn de directionele BP28L shotgun-microfoons speciaal ontworpen voor toepassingen in de broadcast-, film-, televisie-, buiten- en theaterwereld. De BP28L is bijzonder geschikt voor geluidsopnames over lange afstanden in de film- of theaterwereld, heeft een zeer laag ruisniveau (3 dB) en een transformatorgekoppelde uitgang zorgt voor een vloeiende geluidskarakteristiek. De microfoon biedt een extreem hoge gevoeligheid (-23 dBV), een breed dynamisch bereik (135 dB) en een hoge SPL-capaciteit (138 dB). Het gepatenteerde akoestische poortontwerp behoudt de directionaliteit over het gehele frequentiebereik.
€ 1.419,00










