Beschrijving
De ATR1300x is een unidirectionele dynamische microfoon die live artiesten een professionele geluidskwaliteit biedt. De unidirectionele richtingskarakteristiek van deze microfoon zorgt ervoor dat alleen de gewenste geluidsbron wordt opgepikt, waardoor de kans op feedback wordt verminderd. Daarnaast heeft de microfoon een stevige metalen behuizing, een aan-uitschakelaar en een afneembare kabel van 5 m (XLR naar 1/4″-stekker), ontworpen voor live of studiomengpanelen en geluidssystemen. Kortom, een uitstekende keuze voor competitieve karaokezangers en ander aanstormend talent, die bovendien wordt geleverd met een aanpasbare statiefklem.
- Professionele geluidskwaliteit voor zang en instrumenten
- Ideaal voor gebruik met karaokesystemen, live en studiomengpanelen en geluidssystemen
- Dankzij de unidirectionele richtingskarakteristiek wordt minder geluid opgepikt van de zij- en achterkant, voor een betere isolatie van de gewenste geluidsbron
- Afneembare kabel van 5 m (XLR naar 1/4″-stekker)
- Robuuste metalen constructie voor een lange levensduur
- Handig gepositioneerde aan-uitschakelaar
- Aanpasbare statiefklem meegeleverd
| Element | Dynamic |
|---|---|
| Polair patroon | Unidirectional |
| Frequentierespons | 70 – 12,000 Hz |
| Gevoeligheid open circuit | -52 dB |
| Gewicht | 329 g (11.6 oz) without cable |
| Kabel | Detachable, replaceable 5 m (16.5′) cable (XLR to 1/4″) |
| Meegeleverde accessoires | Adjustable stand clamp |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,329 kg |
|---|---|
| Audio Merk | Audio Technica |
| Kleur | Zwart |
Audio-Technica ATR1300x Unidirectionele dynamische microfoon voor stem en instrumenten
De ATR1300x is een unidirectionele dynamische microfoon die live artiesten een professionele geluidskwaliteit biedt. De unidirectionele richtingskarakteristiek van deze microfoon zorgt ervoor dat alleen de gewenste geluidsbron wordt opgepikt, waardoor de kans op feedback wordt verminderd. Daarnaast heeft de microfoon een stevige metalen behuizing, een aan-uitschakelaar en een afneembare kabel van 5 m (XLR naar 1/4″-stekker), ontworpen voor live of studiomengpanelen en geluidssystemen. Kortom, een uitstekende keuze voor competitieve karaokezangers en ander aanstormend talent, die bovendien wordt geleverd met een aanpasbare statiefklem.
€ 42,95










