Beschrijving
Deze clip-on dasspeldmicrofoon levert een heldere, volle stemopname. De AT831R is ook uitstekend geschikt als instrumentmicrofoon, met name voor het opnemen van akoestische gitaar met de meegeleverde AT8444 gitaaradapter. De microfoon is ideaal voor toepassingen met een hoger geluidsdrukniveau (SPL). Uitstekende gain voordat feedback optreedt en onderdrukking van achtergrondgeluid. Werkt uitsluitend op fantoomvoeding.
| Element | Condenser |
|---|---|
| Polair patroon | Cardioid |
| Frequentierespons | 40 – 16,000 Hz |
| Lage frequentie roll-off | 80 Hz, 18 dB/octave |
| Gevoeligheid open circuit | -42 dB (7.9 mV) re 1V at 1 Pa |
| Maximaal geluidingangsniveau | 141 dB SPL, 1 kHz at 1% T.H.D. |
| Dynamisch bereik | 112 dB, 1 kHz at Max SPL |
| Signaal-ruisverhouding | 65 dB, 1 kHz at 1 Pa |
| Vereisten fantoomvoeding | 11-52V DC, 2 mA typical |
| Schakelaars | Off, on-flat, on-roll-off |
| Gewicht | Microphone : 2.8 g (0.1 oz) – Power Module : 81 g (2.9 oz) |
| Afmetingen | Microphone: 25.0 mm (0.98″) long, 10.2 mm (0.40″) diameter – Power Module: 3.66″ (92.9 mm) long, 0.74″ (18.9 mm) diameter |
| Uitgangsconnector | Integral 3-pin XLRM-type (on Power Module) |
| Meegeleverde accessoires | AT8417 clothing clip; AT8444 Instrument Microphone Adapter; AT8538 remote power module; AT8116 windscreen; protective carrying case |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,028 kg |
|---|---|
| Audio Merk | Audio Technica |
| Kleur | Zwart |
Audio Technica AT831b Condensator lavalier-microfoon
Deze clip-on dasspeldmicrofoon levert een heldere, volle stemopname. De AT831R is ook uitstekend geschikt als instrumentmicrofoon, met name voor het opnemen van akoestische gitaar met de meegeleverde AT8444 gitaaradapter. De microfoon is ideaal voor toepassingen met een hoger geluidsdrukniveau (SPL). Uitstekende gain voordat feedback optreedt en onderdrukking van achtergrondgeluid. Werkt uitsluitend op fantoomvoeding.
€ 198,00









