Beschrijving
De AT803 biedt een uitstekende, maar onopvallende geluidsopname voor sprekers en podium-/tv-artiesten. Ontworpen voor gebruik met een clip-on dasspeldmicrofoon en muziekinstrumenten, beschikt hij over een geïntegreerd 80 Hz hoogdoorlaatfilter waarmee eenvoudig geschakeld kan worden tussen een vlakke frequentierespons en een lage frequentie-afsnijding. De microfoon werkt op batterijen of fantoomvoeding.
Hoge verstaanbaarheid voor sprekers en podium-/tv-artiesten
Biedt een uitstekende, maar onopvallende geluidsopname
Het UniSteep®-filter zorgt voor een sterke demping van de lage frequenties om de geluidsopname te verbeteren zonder de spraakkwaliteit te beïnvloeden
Werkt op batterijen of fantoomvoeding
1,8 m kabel permanent bevestigd aan de microfoon, TA3F-connector op de voedingsmodule
| Element | Fixed-charge back plate, permanently polarized condenser |
|---|---|
| Polair patroon | Omnidirectional |
| Frequentierespons | 30 – 20,000 Hz |
| Lage frequentie roll-off | 80 Hz, 18 dB/octave |
| Gevoeligheid open circuit | Phantom: -44 dB (6.3 mV) re 1V at 1 Pa Battery: -46 dB (5.0 mV) re 1V at 1 Pa |
| Maximaal geluidingangsniveau | Phantom: 135 dB SPL, 1 kHz at 1% T.H.D. Battery: 121 dB SPL, 1 kHz at 1% T.H.D. |
| Dynamisch bereik | Phantom: 107 dB, 1 kHz at Max SPL Battery: 93 dB, 1 kHz at Max SPL |
| Signaal-ruisverhouding | 66 dB, 1 kHz at 1 Pa |
| Vereisten fantoomvoeding | 11-52V DC, 2 mA typical |
| Batterijtype | 1.5V AA/UM3 |
| Batterijspanning/levensduur | 0.4 mA / 1200 hours typical (alkaline) |
| Schakelaars | Off, on-flat, on-roll-off |
| Gewicht | Microphone : 2.8 g (0.1 oz) – Power Module : 139 g (4.9 oz) |
| Kabel | 1.8 m (6′) long (permanently attached to microphone), 2.6 mm (0.10″) diameter, 2-conductor, shielded cable with TA3F-type connector |
| Afmetingen | Microphone: 25.0 mm (0.98″) long, 10.2 mm (0.40″) diameter – Power Module: 84.0 mm (3.31″) H x 63.0 mm (2.48″) W x 22.0 mm (0.87″) D |
| Uitgangsconnector | Integral 3-pin XLRM-type (on Power Module) |
| Meegeleverde accessoires | AT8531 power module; AT8419 clothing clip; AT8116 windscreen; protective carrying case |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Audio Merk | Audio Technica |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
Audio Technica AT803 Condensator lavalier microfoon
De AT803 biedt een uitstekende, maar onopvallende geluidsopname voor sprekers en podium-/tv-artiesten. Ontworpen voor gebruik met een clip-on dasspeldmicrofoon en muziekinstrumenten, beschikt hij over een geïntegreerd 80 Hz hoogdoorlaatfilter waarmee eenvoudig geschakeld kan worden tussen een vlakke frequentierespons en een lage frequentie-afsnijding. De microfoon werkt op batterijen of fantoomvoeding.
€ 189,00










