Beschrijving
De AT8010 is ideaal voor interviews, sportverslaggeving en als mono-microfoon in combinatie met een stereomicrofoon. Het omnidirectionele richtingspatroon zorgt voor een natuurlijke weergave van omgevingsgeluid. De robuuste behuizing met gehard stalen grille is bestand tegen gebruik in het veld; de interne schokdemping minimaliseert handling- en kabelruis. Werkt op batterijen of fantoomvoeding.
Ideaal voor interviews, groepszang, strijkers, bekkens, akoestische gitaar en piano
Omnidirectioneel richtingspatroon voor maximale omgevingsgeluidopname
Extreem vloeiende, brede frequentierespons op en buiten de as
Lage gevoeligheid voor plopgeluiden en overbelasting
Werkt op batterijen of fantoomvoeding
| Element | Fixed-charge back plate permanently polarized condenser |
|---|---|
| Polair patroon | Omnidirectional |
| Frequentierespons | 20 – 20.000 Hz |
| Lage frequentie roll-off | 80 Hz, 18 dB/Octave |
| Gevoeligheid open circuit | Phantom: -44 dB (6.3 mV) re 1V at 1 Pa ; Battery: -45 dB (5.6 mV) re 1V at 1 Pa |
| Maximaal geluidingangsniveau | Phantom: 137 dB SPL, 1 kHz at 1% T.H.D. Battery: 123 dB SPL, 1 kHz at 1% T.H.D. |
| Dynamisch bereik | Phantom: 113 dB, 1 kHz at Max SPL Battery: 99 dB, 1 kHz at Max SPL |
| Signaal-ruisverhouding | 70 dB, 1 kHz at 1 Pa |
| Vereisten fantoomvoeding | 11-52V DC, 2 mA typical |
| Batterijtype | 1.5V AA/UM3 |
| Batterijspanning/levensduur | 0.4 mA / 1200 hours typical (alkaline) |
| Schakelaars | Flat, roll-off |
| Gewicht | 165 g (5.8 oz) |
| Afmetingen | 178.0 mm (7.01″) long, 26.0 mm (1.02″) head diameter |
| Uitgangsconnector | Integral 3-pin XLRM-type |
| Meegeleverde accessoires | AT8405a stand clamp for 5/8″-27 threaded stands; 5/8″-27 to 3/8″-16 threaded adapter; AT8136 windscreen; soft protective pouch |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,165 kg |
|---|---|
| Audio Merk | Audio Technica |
| Kleur | Zwart |
Audio Technica AT8010 Omnidirectional Condenser Microphone
De AT8010 is ideaal voor interviews, sportverslaggeving en als mono-microfoon in combinatie met een stereomicrofoon. Het omnidirectionele richtingspatroon zorgt voor een natuurlijke weergave van omgevingsgeluid. De robuuste behuizing met gehard stalen grille is bestand tegen gebruik in het veld; de interne schokdemping minimaliseert handling- en kabelruis. Werkt op batterijen of fantoomvoeding.
€ 195,00











