Beschrijving
De Audio Technica AT4040 condensator microfoon is onderdeel van de 40 series microfoons. Deze microfoons zijn stuk voor stuk warm, krachtig, helder en gevoelig van karakter. De AT4040 vormt hierop geen uitzondering. Deze microfoon is veelzijdig te gebruiken, dankzij het brede dynamisch bereik en hoge SPL. Uitstekend voor gebruik in de studio, waarbij ook digitale opname-systemen geen probleem vormen. Maar ook in podium-situaties levert deze microfoon grootse prestaties. Vocalen, instrumenten en geluidseffecten; voor de AT4040 is het geen probleem.
De research & development afdeling van Audio Technica heeft 10 jaar gewerkt aan de ontwikkeling van AT4040. Het resultaat is een microfoon dat technische precies combineert met de eisen van moderne artiesten. Hij werkt zonder transformator, waardoor ruis op lage frequenties wordt voorkomen. De symmetrische, open vormgeving minimaliseert ongewenste weerkaatsing binnen de microfoon. Het akoestische element is met precisie vervaardigd uit vernikkeld messing, wat ten goede komt aan de stabiliteit en de gevoeligheid.
Bij de microfoon krijgt u een AT8449 shockmount, waarmee de microfoon stevig op een statief kan worden geplaatst. Daarnaast krijgt u een stofkap, die over de microfoon kan worden geplaatst om stof in de microfoon te voorkomen. In de R1 opbergdoos is de AT4040 veilig op te bergen en dankzij het op maat gemaakt schuim veilig te vervoeren.
| Buizen microfoon | nee |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -32 |
| Impedantie microfoon | 100-149 Ohm |
| Low-cut filter | nee |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Microfoon accessoires | shockmount, tasje / etui, koffer |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Pad schakelaar | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,5 x 25,0 x 10,5 cm |
- Audio Technica AT4040 condensator microfoon
- opnamepatroon: cardioïde
- grootmembraan
- frequentiebereik : 20 Hz – 20 kHz
- gevoeligheid : -32 dB (0 dB = 1V/Pa , 1 kHz)
- maximale geluidsdruk (SPL): 145 dB
- dynamisch bereik: 133 dB
- signaal-ruisverhouding: 82 dB
- impedantie: 100 Ohm
- uitgang: 3-pins XLR
- diameter microfoon: 53.4 mm
- lengte microfoon: 170 mm
- gewicht microfoon: 360 g
De levering omvat:
- Audio-Technica AT4040 microfoon
- Audio-Technica AT8449 shockmount met 5/8 schroefdraad
- stofhoes
- R1 opbergdoos
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 25 × 10,5 cm |
| Audio Merk | Audio Technica |
| Kleur | Zwart |
Audio Technica AT4040 condensator microfoon
De Audio Technica AT4040 condensator microfoon is onderdeel van de 40 series microfoons. Deze microfoons zijn stuk voor stuk warm, krachtig, helder en gevoelig van karakter. De AT4040 vormt hierop geen uitzondering. Deze microfoon is veelzijdig te gebruiken, dankzij het brede dynamisch bereik en hoge SPL. Uitstekend voor gebruik in de studio, waarbij ook digitale opname-systemen geen probleem vormen. Maar ook in podium-situaties levert deze microfoon grootse prestaties. Vocalen, instrumenten en geluidseffecten; voor de AT4040 is het geen probleem.
€ 415,00










