Beschrijving
Wellicht heb je net geïnvesteerd, of wil je gaan investeren, in de nieuwe Arturia MiniBrute 2 of MiniBrute 2S. Er is een grote kans dat je deze synth wilt laten samenwerken met andere Eurorack-modules. Eigenlijk zoek je dus iets dat die nieuwe Arturia synths perfect integreert met je Eurorack-modules. Precies dat is de functie van de Arturia Rackbrute 3U frame voor Eurorack modules. Onderin klem je je Arturia vast, en bovenin kun je je modules plaatsen. Het geheel kun je vervolgens desgewenst inklappen en meenemen aan de handgreep.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal slots | 20 |
| Geschikt voor rack formaat | Eurorack |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 65,5 x 25,0 x 16,5 cm |
- Arturia Rackbrute 3U
- frame voor Eurorack modules en MiniBrute 2 en 2S
- beschikbare Eurorack-ruimte: 88 HP (83 met stroommodule)
- inclusief 5 HP stroommodule
- stroompunten voor modules: 20
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 4,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 65,5 × 25 × 16,5 cm |
| Merk | Arturia |
Arturia Rackbrute 3U Noir frame voor Eurorack modules
Wellicht heb je net geïnvesteerd, of wil je gaan investeren, in de nieuwe Arturia MiniBrute 2 of MiniBrute 2S. Er is een grote kans dat je deze synth wilt laten samenwerken met andere Eurorack-modules. Eigenlijk zoek je dus iets dat die nieuwe Arturia synths perfect integreert met je Eurorack-modules. Precies dat is de functie van de Arturia Rackbrute 3U frame voor Eurorack modules. Onderin klem je je Arturia vast, en bovenin kun je je modules plaatsen. Het geheel kun je vervolgens desgewenst inklappen en meenemen aan de handgreep.
€ 222,00






