Beschrijving
Met dit Recording Pack van Arturia bezit je alles wat je nodig hebt om professionele producties te kunnen realiseren. Zo beschik je dan over een audio interface, condensatormicrofoon en een hoofdtelefoon en daarnaast een omvangrijke softwarebundel, bestaande uit: Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, Arturia FX, Native Instruments Guitar Rig 6 LE, Auto-Tune Unlimited en Splice Creator Plan. Deze bundel is geschikt voor iedereen; van beginners, content creators, producers en musici met een bescheiden budget. Eén ding is zeker: de kwaliteit van de audio en de hoge mate van gebruiksvriendelijkheid is iets waar elke doelgroep zich in zal kunnen vinden.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Componenten Studio bundel | audio interface, microfoon, hoofdtelefoon |
| Type microfoon | condensator |
| Computer aansluiting | USB |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 49,5 x 27,0 x 10,5 cm |
- studiobundel
- bestaande uit:
- MiniFuse 2 audio interface
- USB-A naar USB-B kabel
- CM1 cardioïde microfoon met shockmount en pop filter
- EF1 gesloten hoofdtelefoon met adapter
- 3 meter lange XLR-kabel
- aansluitingen en kenmerken:
- 2 x combo Mic/Inst/Line XLR-ingang met 48 V fantoomvoeding
- 2 x 6.35 mm TRS gebalanceerde line-uitgangen met volumebediening
- 1 x stereo hoofdtelefoonuitgang met volumebediening
- 1 x 5-pin MIDI-in- en -uitgang
- 1 x USB2 type A hub (250 mA max)
- 1 x stereo virtueel loopback-kanaal
- USB-C interface
- bus powered
- ondersteunde besturingssystemen:
- Windows 10+ (64-bit), 2.5 GHz CPU
- MacOS 10.13+, 2.5 GHz of Apple Silicon CPU
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 49,5 × 27 × 10,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Arturia |
Arturia MiniFuse Recording Pack (zwart)
Met dit Recording Pack van Arturia bezit je alles wat je nodig hebt om professionele producties te kunnen realiseren. Zo beschik je dan over een audio interface, condensatormicrofoon en een hoofdtelefoon en daarnaast een omvangrijke softwarebundel, bestaande uit: Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, Arturia FX, Native Instruments Guitar Rig 6 LE, Auto-Tune Unlimited en Splice Creator Plan. Deze bundel is geschikt voor iedereen; van beginners, content creators, producers en musici met een bescheiden budget. Eén ding is zeker: de kwaliteit van de audio en de hoge mate van gebruiksvriendelijkheid is iets waar elke doelgroep zich in zal kunnen vinden.
€ 289,00















