Beschrijving
De Arturia MiniFuse 2 OTG is een mobiele audio interface die toch ook in de studio zelf gebruikt kan worden. Je kunt namelijk dit product gebruiken met je desktop of laptop (Windows, Mac), maar ook met je smart-device (Android, iOS). Sterker nog, aangezien deze MiniFuse twee USB-poorten heeft kun je ook computer én mobile device aansluiten. Op die manier kun je je audiosignaal delen tussen mobiel device en je laptop. Het mag dan een compact apparaat zijn, maar het heeft alle functies die je van een audio interface verwacht: XLR/jack-inputs, met ondersteuning voor fantoomvoeding en Hi-Z en gebalanceerde uitgangen. Tevens, omdat dat gewoon zo hoort: een heel fraai softwarepakket waarin zelfs meerdere DAWs zitten, en klanken en effecten. Kortom, een prima studioproduct, en ook voor ‘On The Go’.
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Computer aansluiting | USB 3.1 (USB-A / USB-C) |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Geschikt voor besturingssysteem | Android, Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows, iOS |
| Ideale audio interface voor | onderweg |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 2 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Low latency monitoring | ja, direct monitoring |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel, usb-c kabel |
| Meegeleverde software | Ableton Live Lite, Arturia Analog Lab Intro, Cubase AI/LE |
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Software meegeleverd | ja, download |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Gewicht (incl. verpakking) | 561 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 22,0 x 13,5 x 5,0 cm |
- Arturia MiniFuse 2 OTG
- mobiele audio interface
- inclusief:
- USB kabels A-C en C-C
- Analog Lab Intro
- Arturia FX
- Steinberg Cubasis
- Izotope VEA
- Hindenburg PRO
- Auto-Tune Unlimited
- Splice Creator Plan
- systeemeisen:
- Windows 10 of nieuwer (64 bit)
- OSX 1.13 of nieuwe (64 bit)
- iOS 15
- Android 10
- afmetingen: 200 x 100 x 43 mm
- gewicht: 500 gr
Levertijd op voorraad in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 0,561 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 13,5 × 5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Arturia |
Arturia MiniFuse 2 OTG mobiele audio interface
De Arturia MiniFuse 2 OTG is een mobiele audio interface die toch ook in de studio zelf gebruikt kan worden. Je kunt namelijk dit product gebruiken met je desktop of laptop (Windows, Mac), maar ook met je smart-device (Android, iOS). Sterker nog, aangezien deze MiniFuse twee USB-poorten heeft kun je ook computer én mobile device aansluiten. Op die manier kun je je audiosignaal delen tussen mobiel device en je laptop. Het mag dan een compact apparaat zijn, maar het heeft alle functies die je van een audio interface verwacht: XLR/jack-inputs, met ondersteuning voor fantoomvoeding en Hi-Z en gebalanceerde uitgangen. Tevens, omdat dat gewoon zo hoort: een heel fraai softwarepakket waarin zelfs meerdere DAWs zitten, en klanken en effecten. Kortom, een prima studioproduct, en ook voor ‘On The Go’.
€ 173,00

















