Beschrijving
De uitstekende AudioFuse audio interface van Arturia heeft een flinke upgrade gekregen in de vorm van deze Rev 2. Zo is het dynamisch bereik bijvoorbeeld ongekend met 131.5 dB en de preamps zijn de puurste in zijn klasse door het discrete analoge signaalpad. Ook de conversie behoort tot de beste in zijn soort. Verder beschikt de Audio Fuse Rev 2 over behoorlijk wat aansluitingen, zoals ADAT, S/PDIF, twee RIAA phono preamps, vier analoge uitgangen, word clock i/o, MIDI i/o en zelfs een USB-hub met drie ingangen om dongles, controllers en hard disks op aan te sluiten. AudioFuse Rev 2 werd compleet van de grond af aan opnieuw ontworpen om jou als gebruiker de best mogelijke ervaring te bieden.
Ook voor gitaristen is deze interface fantastisch door zijn reamping-functies. Neem eenvoudig op met een amp sim bijvoorbeeld en reamp het DI-signaal vervolgens door je favoriete versterker. Als klap op de vuurpijl krijg je een fraaie softwarebundel geleverd in de vorm van de AudioFuse Creative Suite. Deze bestaat uit enkele favorieten uit de ‘You’ll Actually Use’-serie samen met Analog Lab. Handig is ook de centrale draaiknop waarmee meerdere functies zijn aan te sturen, waardoor de workflow aanzienlijk verbetert. Wil je de talkback-functie inschakelen? Geen probleem. Meer input-signaal? draai aan de knop. Wil je schakelen tussen twee monitorparen? druk op de knop. Meer volume in een van de hoofdtelefoons? Geen probleem, aangezien elke uitgang zijn eigen volumeregeling bezit. Kortom, laat AudioFuse Rev 2 het middelpunt van je studio zijn!
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal analoge uitgangen | 4 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 2 |
| Computer aansluiting | USB |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | ja |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Ideale audio interface voor | bands & producers |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 2 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Low latency monitoring | ja, DSP mixer |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Meegeleverde software | anders |
| Software meegeleverd | ja, download |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (RCA/tulp), line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack) |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 18,5 x 16,0 x 14,0 cm |
- audio interface
- 2x DiscretePro microfoonvoorversterkers
- 2x RIAA phono preamps
- 24-bit next-gen AD/DA conversie tot 192 kHz sample rate
- talkback-functie met dedicated ingebouwde microfoon (tot 96 kHz sample rate)
- A/B speaker switching
- direct monitor
- 2 onafhankelijke hoofdtelefoonuitgangen
- gescheiden master en monitor mix-bediening
- USB interface met PC, Mac iOS, Android en Linux compatibiliteit
- 3-poort USB-hub
- aluminium behuizing, hard lederen top cover
- meegeleverd:
- AudioFuse Control Center
- AudioFuse Creative Suite
- Analog Lab
Extra informatie
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 16 × 14 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Arturia |
Arturia AudioFuse Rev 2 audio interface
De uitstekende AudioFuse audio interface van Arturia heeft een flinke upgrade gekregen in de vorm van deze Rev 2. Zo is het dynamisch bereik bijvoorbeeld ongekend met 131.5 dB en de preamps zijn de puurste in zijn klasse door het discrete analoge signaalpad. Ook de conversie behoort tot de beste in zijn soort. Verder beschikt de Audio Fuse Rev 2 over behoorlijk wat aansluitingen, zoals ADAT, S/PDIF, twee RIAA phono preamps, vier analoge uitgangen, word clock i/o, MIDI i/o en zelfs een USB-hub met drie ingangen om dongles, controllers en hard disks op aan te sluiten. AudioFuse Rev 2 werd compleet van de grond af aan opnieuw ontworpen om jou als gebruiker de best mogelijke ervaring te bieden.
€ 549,00
Beschikbaar via nabestelling











