Beschrijving
Met zijn mat zilveren toppaneel, laat Allen & Heath zien dat de Xone:96 toch echt een klasse apart is. De DJ mixer beschikt over twee geluidskaarten zodat je er twee laptops tegelijkertijd aan kunt koppelen en geeft je de controle over maar liefst acht ingangskanalen, of zoals ze zelf zeggen: 6+2. DJ’s die bekend zijn met de Xone:92 zullen een heleboel herkennen en kunnen dit zien als de verbeterde versie. Voor deejays die er niet bekend mee zijn, zal er een hele wereld open gaan. Sowieso is het een clubmixer die je nog meer flexibiliteit over je geluid geeft dankzij vier vierbands equalizers en twee driebands parametrische EQ’s. Met twee onafhankelijk te gebruiken filterstrips heb je niet alleen de keus tussen low-, band- en highpassfilters, maar kun je ook de resonantie en de frequentie bepalen. Nieuwigheidje: met Crunch kun je pre-filter het geluid laten oversturen – als een gitarist met zijn gitaargeluid doet dus.
Goed, dit was nog maar het topje van de ijsberg van de bovenzijde van de Xone:96. Zo vind je er onder meer een Innofader Mini als crossfader, heb je controle over twee mastervolumes wat dan weer samenhangt met de vele send/return-mogelijkheden. Daarvoor moeten we aan de achterzijde zijn. Naast de normale phono/line-ingangen voor je media-/platenspelers (hij is overigens DVS-ready met Traktor Scratch Pro 2!) en de twee masteruitgangen, vind je een achttal stereo 6.3 mm jacks. Met drie hiervan kun je je signaal wegsturen naar drumcomputers, effectpedalen of andere outboard gear en de andere vijf laten je signaal weer binnenkomen. Ideaal dus voor de creatieve DJ die graag haar of zijn hele booth vol zet met apparatuur. Ook heb je een X:Link-connectie voor Xone:K-serie gear en een MIDI-out voor MIDI-gestuurde apparaten. Kortom: ben je een DJ die niet bang is voor het experimentele, dan is de Xone:96 jouw mixer!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal lijnkanalen | 8 |
| Audio over USB | > 8-kanaals |
| Formaat DJ Mixer | 12 inch |
| Outputs | RCA (tulp), 6,3 mm TRS (jack), XLR |
| Effecten | ja |
| Microfooningang | ja |
| MIDI & overige communicatie | MIDI out |
| EQ kill-functie | nee |
| Booth output | ja |
| Kleur | aluminium / staal / zilver, zwart |
| Type hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm minijack, 6.3 mm jack |
| Master-kanaal 1 | draaiknop |
| Master-kanaal 2 | ja, met eigen volumeregeling |
| Crossfader-curve instelbaar | ja |
| EQ lijnkanalen | 4-bands |
| Faderstart-ondersteuning | nee |
| Rec/booth-output | beide, los |
| Type microfoonaansluiting | XLR |
| Positie microfoonaansluiting | achter |
| Positie hoofdtelefoonaansluiting | voor, boven |
| Rackmount-kit beschikbaar | nee |
| Crossfader-toewijzing | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 8,9 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 54,0 x 47,5 x 20,5 cm |
- Allen & Heath Xone:96
- 6+2-kanaals DJ mixer
- dubbele geluidskaart (12I/12O; 24 bit/96 kHz)
- Innofader Mini crossfader
- 4-bands EQ op CH1-4, 3-bands parametrische EQ op CH A/B
- ondersteunt Native Instruments Traktor Scratch Pro 2
- VCF-filters met crunch-optie (harmonische oversturing)
- aansluitingen
- 4x phono in (RCA, CH1-4, L/R)
- 4x line in (RCA, CH1-4, L/R)
- 3x stereo send (6.3 mm TRS jack, SND1/2 en MST SND, L/R)
- 5x stereo return (6.3 mm TRS jack, RTNA-D en MST RTN, L/R)
- 2x mic in (XLR, MICA/B)
- 2x USB-B
- X:Link (RJ45)
- MIDI out (5-pins)
- record (RCA, L/R)
- audio sync out (3.5 mm jack)
- 2x master out (MST1: XLR en MST2: 6.3 mm TRS jack, L/R)
- booth out (6.3 mm TRS jack, L/R)
- voedingskabel
- 3x koptelefoon (2x 6.3 mm jack, 3.5 mm jack; voor- en bovenzijde)
- afmetingen (BxDxH): 33.6 x 41.0 x 10.9 cm
- gewicht: 7 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 54 × 47 × 20 cm |
| Audio Merk | Allen & Heath |
| Kleur | Zwart |
Allen & Heath Xone:96 DJ mixer
Met zijn mat zilveren toppaneel, laat Allen & Heath zien dat de Xone:96 toch echt een klasse apart is. De DJ mixer beschikt over twee geluidskaarten
€ 1.899,00
























