Beschrijving
Heb je als PA-engineer een fikse band onder je vleugel, of beman je de front of house van een theater? Wellicht kunnen we je interesseren voor deze Allen & Heath SQ6+. Dit is het echte werk, met motor-faders en een mooi 9 inch kleuren touch-screen, en alles binnen de layout-conventies die bij een dergelijke console passen. Het maakt dus weinig uit met welke digitale console je eerder hebt gewerkt, de SQ6+ pak je gauw op. Die band, dat mag best een flinke zijn, met 24 XLR-inputs en 14 XLR-outputs. Dat kan een flink drumstel zijn met aan elke ketel twee mics, dat kunnen een heleboel instrumenten zijn, een heleboel vocalisten, een heleboel synths.
| 19 inch | nee |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 17 – 24 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 9 – 16 |
| Aantal kanalen | 17-32 |
| Aantal microfooningangen | 17 – 32 |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | 1 x AES/EBU (XLR) |
| Digitale snake | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Dynamics | compressor, gate |
| Equalizer | 5-bands |
| Ingangsconnector | XLR |
| Ingebouwde audio-interface | USB (32×32 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Insert aansluitingen | nee |
| Netwerk aansluitingen | Ethernet |
| Niveaumeters op de ingangen | via ingebouwd display |
| Op afstand bedienbaar | ja, via iPad, ja, via Android device |
| Positionering aansluitingen | achterzijde |
| Type display | touchscreen, kleur |
| Uitbreidingsmogelijkheden | DANTE uitbreidingskaart, MADI uitbreidingskaart, link (naar 2e systeem) |
| Uitgangsconnector | XLR (3-pins) |
| Voeding mixer | netsnoer |
| Volumeregeling | gemotoriseerde faders |
| Gewicht (incl. verpakking) | 17,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 82,0 x 68,0 x 36,0 cm |
- Allen & Heath SQ6+
- digitale mixer
- 96kHz FPGA Processing
- 48 mixage channels
- 8 RackExtra FX Engines + send en returns
- 4 RackUltra FX Engines + send en returns
- 12 Stereo Mixes + LR
- 3 Stereo Matrix
- 128×128 SLink port
- SQ6+
- 24+1 pre-amp
- 16 line-outputs
- 24+1 faders, 6 layers
- 16 toewijsbare softkeys
- 4 toewijsbare encoders
Levertijd Verwacht eind juni
Extra informatie
| Gewicht | 17,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 82 × 68 × 36 cm |
| Audio Merk | Allen & Heath |
| Kleur | Zwart |
Allen & Heath SQ6+ digitale mixer
Heb je als PA-engineer een fikse band onder je vleugel, of beman je de front of house van een theater? Wellicht kunnen we je interesseren voor deze Allen & Heath SQ6+. Dit is het echte werk, met motor-faders en een mooi 9 inch kleuren touch-screen, en alles binnen de layout-conventies die bij een dergelijke console passen. Het maakt dus weinig uit met welke digitale console je eerder hebt gewerkt, de SQ6+ pak je gauw op. Die band, dat mag best een flinke zijn, met 24 XLR-inputs en 14 XLR-outputs. Dat kan een flink drumstel zijn met aan elke ketel twee mics, dat kunnen een heleboel instrumenten zijn, een heleboel vocalisten, een heleboel synths.
€ 4.499,00
Beschikbaar via nabestelling











