Beschrijving
Met de Allen & Heath SQ5+ pak je een dijk van een digitale mixer. Echt een heerlijke live-console met 100 mm gemotoriseerde faders en een 9 inch kleuren touch-screen. Qua lay-out is ’t allemaal volgens het paradigma van digitale mengpanelen, dus wie ooit met een dergelijk mengpaneel heeft gewerkt kan zo aan de slag met de SQ5+. Aan de achterzijde zestien XLR-inputs en twaalf XLR-outputs, dus voor een flinke band, of voor een niet al te gek theater, is dit een mooie om de font of house mee te bemannen.
| 19 inch | 19 inch rackmount (los verkrijgbaar) |
|---|---|
| Aantal analoge ingangskanalen | 9 – 16 |
| Aantal analoge uitgangskanalen | 9 – 16 |
| Aantal kanalen | 9 – 16 |
| Aantal microfooningangen | 13 – 16 |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | 1 x AES/EBU (XLR) |
| Digitale snake | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Dynamics | compressor, gate |
| Equalizer | 5-bands |
| Ingangsconnector | XLR |
| Ingebouwde audio-interface | USB (32×32 I/O) |
| Ingebouwde audiospeler | nee |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Insert aansluitingen | nee |
| Netwerk aansluitingen | Ethernet |
| Niveaumeters op de ingangen | via ingebouwd display |
| Op afstand bedienbaar | ja, via iPad, ja, via Android device |
| Positionering aansluitingen | achterzijde |
| Type display | touchscreen, kleur |
| Uitbreidingsmogelijkheden | DANTE uitbreidingskaart, MADI uitbreidingskaart, link (naar 2e systeem) |
| Uitgangsconnector | XLR (3-pins) |
| Voeding mixer | netsnoer |
| Volumeregeling | gemotoriseerde faders |
| Gewicht (incl. verpakking) | 14,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 70,5 x 61,0 x 36,5 cm |
- Allen & Heath SQ5+
- digitale mixer
- 96kHz FPGA Processing
- 48 mixage channels
- 8 RackExtra FX Engines + send en returns
- 4 RackUltra FX Engines + send en returns
- 12 Stereo Mixes + LR
- 3 Stereo Matrix
- 128×128 SLink port
- SQ5+
- 16+1 pre-amp
- 14 line-outputs
- 16+1 faders, 6 layers
- 8 toewijsbare softkeys
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 14,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70,5 × 61 × 36,5 cm |
| Audio Merk | Allen & Heath |
| Kleur | Zwart |
Allen & Heath SQ5+ digitale mixer
Met de Allen & Heath SQ5+ pak je een dijk van een digitale mixer. Echt een heerlijke live-console met 100 mm gemotoriseerde faders en een 9 inch kleuren touch-screen. Qua lay-out is ’t allemaal volgens het paradigma van digitale mengpanelen, dus wie ooit met een dergelijk mengpaneel heeft gewerkt kan zo aan de slag met de SQ5+. Aan de achterzijde zestien XLR-inputs en twaalf XLR-outputs, dus voor een flinke band, of voor een niet al te gek theater, is dit een mooie om de font of house mee te bemannen.
€ 3.599,00












